TR / EN
Güzellik

Boglarka MediSpa İstanbul

4800 Görüntüleme
Boglarka MediSpa

Macaristan’ın ünlü kırmızı acı biberlerinden (paprika), kolajen ve hiyalüronik asit kullanılarak üretilen Harangvölgyi ürünleriyle yapılan uygulamalarla adını duyuran yeni nesil bir güzellik merkezidir Boglarka MediSpa. Kadınların mutlu olması için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen Harangvölgyi ailesi 3 kuşaktır sağlıklı yaşam ve cilt bakımı tedavisi üzerine araştırma ve çalışmalar yapıyor.

Kendi yarattıkları Harangvölgyi ürünleriyle insan sağlığı ve doğa bilimine verdikleri önemi göstererek cerrahi müdahaleye alternatif sunuyorlar. Macaristan’ın başarılı ve tanınmış kişilerinden Boglárka Csősz bu aile geleneği ürünlerin tanıtımlarında marka yüzü ve iş ortağı olarak Macaristan ve Türkiye’de eş zamanlı olarak çalışıyor. Kendilerine has bakım yöntemlerini denemek için yaptıkları nazik davet ile Boglarka MediSpa da cilt bakımı sonrasında kendimizi yenilenmiş hissettik.

Boglarka MediSpa
Boglarka MediSpa

 

Boglarka MediSpa
Boglarka MediSpa

 

Boglarka MediSpa
Boglarka MediSpa

Boglarka MediSpa ‘da çeşitli uygulamalar bulunuyor. Uygulamaları yapan tüm uzmanlar Macaristan dan gelen ekipler tarafından uzun süren bir eğitimden geçiriliyor.

*Biyoenerji/MagiqSkin Lifting Uygulaması

Tamamen doğal ürünlerle el, yüz ve boyun bölgesine biyoenerji cihazı ile masaj yaparak uygulanan Anti-aging özelliği olan bir bakım Biorezonans Lifting uygulaması. Uygulama sırasında kullanılan ürünlerin içerisinde hiyalüronik asit ve kolajen bulunuyor. Kesinlikle parapen ve kimyasal madde içermiyor.

Uygulama HydroCare Cleanser ürünü ile cildin temizlenmesiyle başlıyor. Bu ürün elle uygulanıyor ve sonrasında cilt tipine uygun kritas, enzim ve özellikle yazın muzdan üretilen şeker peelinginden biri uygulanıyor. HydroCare serumun fırçayla sürülmesinden sonra doğal botox etkisi yaratan Biyoenerji cihazıyla cildin toparlanması sağlanıyor. Son aşama olarak cilt tipine göre uygulanan maskeden sonra Harangvölgyi 24H kremle masaj yaparak uygulama bitiriliyor.

6 haftalık bir sürede haftada 1 kez uygulanan Biorezonans Lifting in birçok etkisi oluyor;

Yüzü toparlamak

Bayanlarda oluşan elastikiyet kaybını azaltmak

Elmacık kemiklerinin daha belirgin olmasını sağlamak

Kırışıklıkları açmak ve azaltmak

Ciltteki pigmentasyon bozukluklarını düzenlemek

Ödemin azalmasını sağlamak

1 saatlik uygulama sırasında ortamda sakinlik veren ışık, müzikle beraber kendinize kaliteli zaman ayırdığınızı hissettiriyor. Uygulama sonrasında 1-1.5 sene kadar etkisi devam ediyor. Bu süre sonrasında senede 1 kere yine aynı şekilde uygulamanın tekrar etmek edilmesini tavsiye ediyorlar.

Uygulama fiyatı tek sefer için 300 TL , tavsiye edilen 6 haftalık uygulama ise 1650 TL.

Boglarka MediSpa
Boglarka MediSpa

 

Boglarka MediSpa
Boglarka MediSpa

 

Boglarka MediSpa
Boglarka MediSpa

 

Boglarka MediSpa
Boglarka MediSpa

*Paprika Krem ile Vücut Bakımı (anti-selülit)

Le-Carnitine ve acı biber özlü bir ürün ve termo kremdir paprika. Kuru fırça yöntemiyle tüm vücut fırçalanır. Bu sayede kan dolaşımı hızlanır ve ölü deri dışarı atılır. Selülit kremi paprika ile beraber yarım saat selülit masaji sert bir şekilde yapılıyor. Tüm vücudun şekillenmesi ve kremin etkisinin içeride kalıp hava almaması için streç filmle sarılmasından sonra Lenf-drenaj cihazı giydiriliyor. 45 dakika battaniye görüntüsünde olan bu aletde vücut dinlendiriliyor. Arkasından duş ve vücut kremi uygulamasından sonra işlem bitiriliyor.

İpeksi bir cilt ve selülit azalması amacıyla yapılan bu uygulamanın tek seans ücreti 200 TL, tavsiye edilen 10 seans ise 2100 TL.

Boglarka MediSpa
Boglarka MediSpa

*Klasik Cilt Bakımı

Klasik cilt bakım uygulamasında öncelikle yüzdeki siyah noktalar temizleniyor. Temizleme, gözenek yumuşatma özelliklerine sahip bir uygulama. Boglarka MediSpa’ nın en büyük farklarından biride bu uygulamanın diğer merkezlerdeki gibi buhar yöntemi ile değil Biyoenerji cihazıyla gerçekleştirilmesidir. Cildin dezenfekte edilmesinden sonra cilt tipine uygun maske uygulanıyor. 15 -20 dakika bekletilen maskeden sonra cilt temizlenip masaj yapılıyor.

Tek seans uygulanan cilt bakımı ayda bir tavsiye ediliyor ve fiyatı 200 TL.

*Mezo Terapi (iğneli) / Meso Sense (iğnesiz)

Bu uygulama Boglarka MediSpa’da “Gençlik Kalemi” diye adlandırılıyor. Kullanılan cihaz ile deri altına cilt tipine uygun vitamin veriliyor ve minik gözenekler açılıyor. Bu uygulama ile lekelerin yanı sıra sivilce ve yara izleri giderilirken, kırışıklıklar açılıyor.

Bu uygulamalar Boglarka MediSpa ‘nın başlıca uygulamaları bunların dışında kaş kirpik boyama, kaş alımı, ağda, lazer epilasyon uygulaması, zayıflama, el bakım seansları, vücut bakımı gibi diğer uygulamalarda mevcut. Ayrıca mistik kokularıyla macarların en ünlü sabunlarından Zador Sabunları nu buradan temin edebilirsiniz.

Boglarka MediSpa
Boglarka MediSpa

 

Boglarka MediSpa
Boglarka MediSpa

 

Boglarka MediSpa
Boglarka MediSpa

Bağdat caddesi üzerinde oldukça kolay konumda yer alan mekan erkek müşterilere hizmet vermiyor. Boglarka MediSpa çok şık olmamasına rağmen sıcak, kaliteli ortamı, az ve öz ürünleriyle en kaliteli hizmeti sunma hedefindeler.

Adres : Göztepe Mah. Bağdat Cad. Zafer Apt. No:205 D:7 34730 Kadıköy – İstanbul

Telefon : 0 216 363 7059

Yorum Yap