TR / EN
Yeni Keyifler

Bornn Emaye İstanbul

6003 Görüntüleme

Annane ve babannelerimizin evinden bildiğimiz nostaljik emayeyi yeniden hayatımıza sokan Bornn Emaye. Değişik desenler ve soft renklerle emayeyi yeniden şekillendirme fikri ise Öykü Thurston ve Başak Onay’a ait. Kase tabak ve kupalar üreten iki kardeş bazı café ve restaurantlarada özel tasarımlar yapıyor.

Bornn
Bornn

 

Bornn
Bornn

Markanın Basics,Marble ve Sunny Side Up isminde 3 adet koleksiyonu bulunuyor.

Basics; herhangi bir yazı içermeyen sade emayelere değişik renklerin uygulandığı kolleksiyon.Bu kolleksiyon sadece yurt dışında satılmakta.

Marple; Ebru tekniğinin emayelere uygulanması ile oluşturulmuş kolleksiyon.

Sunny Side Up; esprili mesajlar içeren kupa ve tabaklardan oluşuyor.

Bornn
Bornn

 

Bornn
Bornn

 

Bornn
Bornn

Yemek ve kahvaltı sofralarına,çay servislerine değişik tarzlar katmak isterseniz bu ürünleri keyifle kullanabilirsiniz.Bornn emaye ürünlerini dilerseniz fırın ve mikrodalga fırınlardada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak emaye ısıyı ileten bir malzeme olduğu için biraz dikkatli olmak gerekir.

Bu ürünleri Türkiye’de Akmerkez Mutlu Mikrop,Fil Books,Billstore gibi mağazalarda bulabilirsiniz.Yurt dışına da açılan iki kardeş emaye ürünlerle sınırlı kalmayıp porselen ürünlerde tasarlamaya başladı. Emaye ürünleirn fiyatı 30-60 TL arasında , porselen ürünlerin fiyatı ise 25-90 TL arasında değişmektedir.

Yorum Yap