TR / EN
Güzellik

Burt’s Bees Baby

3920 Görüntüleme
Burt’s Bees Baby

Burt’s Bees markasının minikleride düşünerek oluşturdukları Burt’s Bees Baby, değişik ürün seçenekleri ile bebeğinizi ilk günden doğal yaşama uyum sağlamasına yardımcı olur. Ayrıca bu şekilde alabileceğiniz set iyi bir doğum hediyeside olabilir.

Baby Bee Bebek Pişik Merhemi (Baby Bee Helps Treat Prevent Diaper Rash) : Çinko Oksit, Badem yağı ve balmumu içeriği ile pişik önlemeye yarayan kremi kullanmanız ile birlikte farkı hissetmeye başlıyorsunuz. Hemen etkili olan krem hiçbir paraben içermiyor ve doktorlar tarafından da çok fazla öneriliyor.

Baby Bee Şampuan ve Yıkama Jeli (Baby Bees Shampoo Wash Tear Free) : Soya proteinleri içeren bitkisel bazlı temizleyici bebeklerinizin gözlerini korurken, saç ve vücudu için gerçek bir temizlik sağlar. Birbirinden farklı şampuan çeşitleri pürüzsüz ve rahatlatcı etkisi ile cildi nemlendirir.

Baby Bee Şampuan ve Yıkama Jeli
Baby Bee Şampuan ve Yıkama Jeli

 

Baby Bee Şampuan ve Yıkama Jeli
Baby Bee Şampuan ve Yıkama Jeli

Baby Bee Orijinal Losyon (Baby Bees Original Nourishing Lotion) : Balmumu, Ayran, Shea yağı ve Ayçiçek yağı tohumu içeren losyon bebeğinizin cildini yumuşatarak nemlendirir. 24 saat etkili olması ise özellikle neme ihtiyacı olan ciltler için faydalı.

Baby Bee Orijinal Losyon
Baby Bee Orijinal Losyon

Yorum Yap