TR / EN
Güzellik

Burt’s Bees El Ayak Bakım Serisi

3983 Görüntüleme
Burt’s Bees

Dünya’ da en çok tercih edilen organik bakım ürünlerinin başında yer alır Burt’s Bees.Bu markanın hikayesi ressam Roxanne Quimby ve arı yetiştiricisi Burt Shavitz’in arıcılık işinin yan ürünü olan balmumundan yapılmış mumlar satmak için Maine’de bir araya gelmeleri ile başlar.

Detaylara inanılmaz önem veren ikili kadınların mum satın almadan önce altına baktıklarını farketmiş ve buna gore pürüzsüz bir alt zemin ile satışlarına başlamışlar.Ünlerinin hızlı bir şekilde yayılmasıyla başta Newyork olmak üzere doğal sabunlar ve parfümler üreterek ürün yelpazelerini arttırarak Dünya’ya yayılırlar. Sabun ve parfümlerden sonra ürettikleri Burt’s Bees dudak bakım kremi de şu an en çok satan ürünlerindendir.

Burt’s Bees Limon yağı içeren tırnak eti bakım kremi : İçerisinde yer alan balmumu ve limon kabuğu yağı sararmış tırnakların rengini açarak,tırnak ve tırnak etlerinin ihtiyacı olan nemi sağlar. Vazelini andıran krem, tırnak diplerine masaj yaparak uygulandığından,eriyip sıvı hale geliyor.Eğer bakımlı tırnaklara sahip olmak istiyorsanız düzenli olarak ürünü kullanmalısınız. Kremin o güzel limon kokusu ise gerçekten kalıcı.

Burt’s Bees
Burt’s Bees

Burt’s Bees Çok kuru ve çatlamış ellere özel kurtarıcı bakım kremi : İçerisinde yer alan zeytin yağı iyi bir hücre yenileyicisidir. Dıştaki nemi cilde çekerken aynı zamanda cildin normal şekilde terleyerek ölü hücreleride atmasına izin verir. Bu sayede cilt yenilenerek . ellerinizde 2-3 haftada gözle görülür bir fark oluşur.

Burt’s Bees
Burt’s Bees

 

Burt’s Bees
Burt’s Bees

Burt’s Bees Hindistan cevizi ve E vitamini içeren ayak kremi : İçerisinde yer alan hindistan cevizi yağı iyi bir nemlendirici olduğundan cildin üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak nemi muhafaza eder. Özellikle ayaklarda oluşmuş olan sert deriyi yumuşatır,pürüzsüz bir his sağlar.

Yorum Yap