TR / EN
Yeni Keyifler

Carbon Coco

1 comment11606 Görüntüleme
Carbon Coco

Dişlerinizi beyazlatmak için anında sonuç arıyorsanız o zaman mutlaka Carbon Coco’ yu denemelisiniz. Siyah toz içeriğiyle dikkat çeken Carbon Coco doğal bir diş beyazlatıcısı.

Carbon Coco

 

Diş Macunu ve Fırçası
Diş Macunu ve Fırçası

 

Diş Beyazlatıcısı

Olumlu bir sonuç için 14 gün boyunca her gece dişlerinizi 1-2 dakika fırçalayıp durulamanız yeterli. Ancak içeriğinde odun kömürü olması nedeniyle Carbon Coco tozu dişlerin arasında kalabiliyor. Bu yüzden işlem sonrasında dişlerinizi diş ipi ile temizleyebilirsiniz. Özel tasarlanmış kendi diş fırçası kullanılan materyallerden dolayı kolay temizleniyor ve kömür rengine bürünmüyor. Doğal içeriğinde odun kömürü olması nedeniyle özellikle kumaşlara bulaştırmamalısınız aksi takdirde lekelenir ve kolay kolay çıkaramazsınız.

Organik Yağ

 

Organik Yağ

 

Diş Macunu
Diş Macunu

Herne kadar Amerikan Diş Hekimleri derneği odun kömürünün diş beyazlatmada kullanılmasını bilimsel olarak onaylamasalarda, diş etlerine ve dişleri beyazlatması üzerindeki etkilerinide açıklayamamaktadırlar. Bu yüzden çok düzenli kullanılması tavsiye edilmemektedir. Carbon Coco ağız kokusunu giderirken zararlı bakterilerinde üremesinide önlemektedir. Ürünü kullanırken birazda olsa yutulması herhangi bir sorun yaratmaz. Çünkü odun kömürü kusma, kabızlık, tıkanıklık gibi bazı durumlarda kurtarıcı rol oynar. Carbon Coco’nun bir kutusu yaklaşık 2-3 ay kullanılabiliyor. Web sayfasında www.carboncoco.com 40Usd civarında satılmakta, hemen hemen dünyanın dört bir yanına gönderim yapan firmanın ürünlerine shipping ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.

1 Yorum

  1. Carbon Coco Turkiye den ürünü satın aldım. Sakın alıp ta para vermeyin kullanmayin .urun paketi toz icerisinde ezilmis bükülmüş. Ayrıca üzerinde ne üretim yeri ne içeriği ne kullanma tarihi hicbirsey yok. Sagliginizla oynamayın lütfen.

Yorum Yap