TR / EN
Yeme – İçme

Günaydın Restaurant

4311 Görüntüleme
Günaydın Restaurant

Zengin et menüsü ile ün yapmış olan Günaydın, merkezi Bostancı olmak üzere İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında çeşitli semtlerde bulunmaktadır.

Günaydın Restaurant
Günaydın Restaurant

Restaurant bilindik kebapların yanı sıra kendine özgü yemekleride sofralara getirmektedir. Günaydın Gülü ,Dostluk Zinciri ve Fırın Kebabı bunlardan bazılarıdır.Kebabın yanı sıra işkembe ve mantar salatası gibi mezeleri de oldukça meşhurdur.

Günaydın Restaurant
Günaydın Restaurant
Günaydın Restaurant
Günaydın Restaurant

Özellikle Adalar’ı gören deniz manzarasıyla tercih edilen Günaydın Bostancı ilk açılan ve bilindik restaurant olmasına rağmen son 2 senedir en favori yerleri İstinye Park’taki olmuştur.

Günaydın Restaurant
Günaydın Restaurant

Buraya geldiğiniz de Resturant’da oturabilmek için en az 15-20 dakika yada daha fazla bir süre beklemeyi göz önünde bulundurmalısınız ama lütfen isim listesine adınızı yazdırmadan önce mutlaka bonfile olup olmadığını öğrenin yoksa size yardımcı olan görevlilerin burger yada köfteyi önermelerini uzun bir bekleyişten sonra kabul etmek zorunda kalıyorsunuz.Bu durum hem uzun bir bekleyişin hemde açlığın etkisiyle tatsızlığa neden olabiliyor.Eğer bonfileleri mutfaklarında varsa 🙂 mutlaka denemenizi öneririm gerçekten et konusunda farklı bir lezzeti sunuyorlar.Zaten kullandıkları sloganda “Et bizim işimiz” ‘dir. Kasap bölümünde ister dinlendirilmiş isterseniz taze etlerden seçip satın alabilir arzu ettğiniz şekilde de pişirtebilirsiniz.

Yemek fiyatları 25 TL ve üzerindedir.

Adres : Kasaplar Çarşısı Bostancı Kadıköy / İstanbul
Tel : 0216 417 92 12

Adres: İstinye Park Pınar Mah. İstinye Bayırı Cad. No:138/149 İstinye / İstanbul
Tel: 0212 345 57 81

Adres : Nispetiye Cad. Seher Yıldızı Sok. No: 6 Etiler Beşiktaş / İstanbul
Tel : 0212 265 02 32

Yorum Yap