TR / EN
Yeni Keyifler

İl Boschetto Maremma/Toscana/İtalya

3540 Görüntüleme

Tadıyla sunumuyla hem geleneksel hemde yenilikçi bir lezzet İl Boschetto. İtalya’nın Tiren kıyısında küçük bir orta çağ köyü Maremma’da yer alan İl Boschetto,çeşitli yağlar,çaylar,tuz,baharat,pirinç yemekleri ve stil sahibi ürünleri ile Dünyanın en seçkin mağazalarında yer almaktadır.

Ürünler için kullandıkları ambalaj ve şişe tasarımları uluslararası düzeyde çeşitli ödüller kazanmış.Bu ürünleri kullandıktan sonra dilerseniz mutfağınızın bir köşesinde dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Ürünlerin hazırlanmasında kalite ve temizliğe önem verirken ürün yeniliği içinde sürekli çalışmalara devam ediyorlar.

Boschetto
İl Boschetto

 

İl Boschetto
İl Boschetto

Klasik sızma zeytinyağları ile kullandıkları ot ve baharatların ortaya çıkardıkları lezzet ürüne göre çeşitlilik gösteriyor.Bunları balık,deniz ürünleri,sebze yemekleri yada et yemekleri için kullanabilirsiniz.

İl Boschetto
İl Boschetto

Ürün yelpazesinin oldukça geniş olduğu markada özellikle tercih edebileceğiniz ürünler;

Grigliata Lattina Lat Zeytinyağı : deniz tuzu, otlar ve baharatların karışımı ile elde edilmiş İtalyan tariflerini yeniden keşfetme için tercih edilebilicek bir ürün.

İtaliano Sp Zeytinyağı : Sprey kapaklı cam şişede tüm gıdalar için kullanılabilicek italyan sos.

Contadina Vf – Grigliata VfMarinara VF Zeytinyağları : Geleneksel bir şişede yeni paketlenmiş otlar ile baharatların zenginleştirilmiş zeytinyağı ile karıştıldığı,haşlanmış sebzeler ve çorbalar ile ızgara veya mangalda pişmiş et ve balık için ideal sos.

Mix Grigliata – Mix Bruschetta – Carne Rossa Baharat çeşitleri : Dairesel bir pencereye sahip eğlenceli kutusu ile dikkat çeken bu ürünler tercih edeceğiniz yemek seçeneğine göre farklı otlar ve baharatların karışımından oluşuyor. Özellikle yapacağınız makarna, et ve pizza çeşitleri için bu ürünleri denemelisiniz.

Multicultivar Zeytinyağı : Zeytinyağı kültürünü en iyi yansıtan ürünlerden biri olup firmanın ürettiği Limited Edition serisidir. Sıkma yağ için yapraklar özenle ve elle toplanmış, hasadın ilk iki haftasında işlenmiştir.

İl Boschetto
İl Boschetto

 

İl Boschetto

 

İl Boschetto

Yorum Yap