TR / EN
Yeni Keyifler

İnvidyo Bebek Kamerası

6533 Görüntüleme
invidyo Baby Camera

Anneler için en önemli şeylerden biridir bebeklerinin yanında olmadıklarında onları izleyebilmek ve duyabilmek. Bunun en iyi çözümlerinden biri İnvidyo Bebek Kamerası.Kolay kurulumu ile dikkatleri üzerinde toplayan İnvidyo,mobil uygulamasını indirdikten sonra 2 dakika gibi kısa bir sürede kullanıma hazır hale geliyor ve bebeğinizi istediğiniz zaman cep telefonunuzdan yada bilgisayarınızdan izleyebiliyorsunuz. O kadar karışık kuruluma sahip kamera sistemi satan marka varken İnvidyoyu denediğinizde oldukça hızlı ve rahat kullanmaya başladığınızı göreceksiniz.

İnvidyo Bebek Kamerası
İnvidyo Bebek Kamerası

 

İnvidyo Bebek Kamerası
İnvidyo Bebek Kamerası

 

İnvidyo Bebek Kamerası
İnvidyo Bebek Kamerası

Cihaz kayıt özelliği ile görüntülerdeki yüzleri tanıyor ve evde kimlerin olduğunu anlıyor.Eve yabancı biri geldiğinde,bebeğiniz ağladığında yada güldüğünde mail yada cep telefonunuza uyarı gönderebiliyor. Kamera özelliğinin dışında oda sıcaklığı,nem ve hava kalitesinide ölçebilen invidyo,ilerleyen günlerde annenin kendi sesinide kaydetme imkanını yazılıma ekleyerek bebeğin ihtiyacı olduğu anlarda annesini duymasını da sağlayacak. Farklı açılardan bakıldığında evde siz yokken gözünüz oluyor.Evde bir göz olması sanırım bir anne ve babanın en çok istediği şeydir.

İnvidyo Bebek Kamerası
İnvidyo Bebek Kamerası

İnvidyo nun en ilgi çekici özelliklerinden biri kamerayı satın almadanda mobil uygulamasını deneyebiliyor olmanız. Tamamen kullanıcıyı memnun etmek üzerine kurulu sistemleri ile bebeğinizin güvende olması ve onu izleyebilmek için bu kamera sistemini tercih edebilirsiniz. Piyasaya çıkış fiyatı 499 TL olarak belirlenen cihazı https://www.invidyo.com ve  https://arikovani.com/projects/74/detail adresinden ön satış bilgilerine ulaşarak daha uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Yorum Yap