TR / EN
Yeni Keyifler

Kusmi Tea

1 comment10693 Görüntüleme
Kusmi Tea

Yaklaşık 140 yıl önce Pavel Michailovitch Kousmichoff tarafından Rusya’nın St.Petersburg şehrinde kurulan en lezzetli çayların yanı sıra en renkli ve dekoratif kutulara sahip olan ünlü çay markasıdır Kusmi Tea. Aslında Rusya’da kurulmasına rağmen ününü Fransa’nın Paris şehrinde devam ettirerek önce Fransa’nın daha sonrada tüm dünyanın en ünlü çayı haline gelmiştir.

Kusmi Tea
Kusmi Tea

 

Kusmi Tea
Kusmi Tea

 

Kusmi Tea
Kusmi Tea

 

Kusmi Tea
Kusmi Tea

Sağlıklı yaşam çayları; Detox, Be Cool Sweet Love ve yosunlar

Özel çaylar; Prens Vladimir, Anastasia ve St.Petersburg

Klasik çaylar; Darjeeling, Siyah çay gibi değişik çayların yanı sıra aromalı ve baharatlı çeşitleriyle de çay severlere değişik lezzetler sunuyor. Özel çaylardan Prens Vladimir ve Anastasia’ nın çay kutuları ünlü moda tasarımcısı Jean Paul Gaultier tarafından tasarlanmıştır. Anastasia çayı bergamut, limon ve portakal çiçeği içerirken Prens Vladimir narenciye, baharat ve vanilya aromalı siyah çaydır. Marka için her çayın ayrı bir özelliği var mesela ünlü Çiçek Buketi çayı; markanın kurucusunun kızının doğum günü için özel olarak hazırlattığı çaylardan biridir.

Kusmi Tea
Kusmi Tea

 

Kusmi Tea
Kusmi Tea

 

Kusmi Tea
Kusmi Tea

 

Kusmi Tea
Kusmi Tea

Porselen ve cam demlikleri ve renkli çay aksesuarlarıylada kendini göstermeye başlayan Kusmi Tea özel kolleksiyon setleriyle sevdiklerinize alabileceğiniz özel bir hediye olabilir. Renkli ve lezzetli olmalarının yanı sıra çayların fiyatları biraz pahalı. Değişik ülkelerde mağazalarına denk gelirseniz kendinizi frenlemenizi öneririm zira o güzel kutular ve demliklerin hepsini almak isteyebilirsiniz. Şu an çeştli ülkelerdeki satışların yanı sıra freeshoplarda da karşımıza çıkan Kusmi çay hiç rastlamayacağınız bir ilke imza atıyor ilk otomat çay mağazasını bu sene Kusmi Kios ile açıyor. Dokunmatik ekranı ile dilediğiniz çayı ve aksesuarları hemen satın alabiliyorsunuz.

 

1 Yorum

 1. Merhaba,
  2014 yılında Kusmi Tea ‘ nın sitesinden çay almıştım, geçen günlerde gene almak istedim Afrika ülkelerine bile gönderiyorlar bir tek Türkiyeye göndermiyorlar, sebebini sorduğumda, Türkiye Gümrüklerinin Kusmi Tea ürünlerini almayarak geri gönderdiklerini öğrendim aynen müşteri temsilcisinin ifadesi aşağıya yazdım. (Bonjour Monsieur Dinçtürk,
  Nous vous remercions de votre intérêt pour Kusmi Tea.
  En raison du blocage systématique de nos colis par les douanes turques, nous avons décidé de stopper la livraison de nos produits en Turquie.
  La seule solution pour recevoir nos produits serait de vous faire livrer dans un autre pays.
  Nous vous remercions de votre compréhension.
  Bien cordialement,
  Mélanie
  Chargée de Clientèle Kusmi Tea) Bu durum ne derece doğru acaba ?

Yorum Yap