TR / EN
Güzellik

La Mer Krem

6301 Görüntüleme
La Mer

Estetik ameliyattan önce son cıkıs ! “Mucizelere inanır mısınız “ sloganıyla efsaneleşen krem markasıdır La Mer Krem.Özellikle en büyük buluşlarından biri “The Essence” 21 günde cildi yenileyip kırışıkları azaltıyor. Kremlerin ana maddesini oluşturan deniz yosununu Pasifik okyanusundan belirli dönemlerde topluyorlar. La mer ürünleri ile yeni tanıştığım için biraz temkinli yaklaşmıştım ancak refining facial maskesini kullandıktan sonra gerçekten çok memnun kaldım.La mer ürünlerini Boyner , Beymen ve Sevil Parfümeri den satın alabilirsiniz.

La Mer The Refining Facial : Elmas tozları ve doğal deniz yosunları içeren lamer the refining facial ürününü temizlediğiniz yüzünüze parmaklarınızın ucuyla dairesel hareketler yaparak uygulayabilirsiniz. Uygulamadan hemen sonra cildinizin yumşacık olduğunu hissetmeye başlıyor ve ferahlıyorsunuz .ilk 10 dakika içerisinde peeling etkisi gösteren ürünü 10 dakika daha beklettiğinizde arındırıcı ve canlandırıcı maske görevi görüyor. Bu yüzden bu ürünü kullanmadan once peeling yapmanıza gerek kalmıyor. Maskeyi iyice duruladıktan sonra tonic ile cildinizin bakımını tamamlayabilirsiniz.

La Mer Krem
La Mer Krem

La Mer The Hydrating Facial : Yoğun nemlendirme etkisi ile cildin derinliklerine nufus ederek cildin genç ve daha canlı görünmesine yardımcı oluyor. Kuru ciltler tarafından da kullanılabilen ürün, kutusunda 6 adet maske içerir.

La Mer The moisturizing Soft Cream : İçerisindeki eşsiz suyosunu ile cildi derinlemesine nemlendiren krem yüzünüzün hafiflediği hissini sevenler için oldukça ideal bir nemlendirici.

La Mer The Eye Concentrate : Ürünün yanında ciltteki mikro dolaşımı düzelten ve cildin rahatlamasını sağlayan özel olarak geliştirilmiş gümüş başlıklı spatulası bulunur. Göz çevresindeki koyu halkaların ve şişliği azalmasında çok etkili olan ürün göz çevresinin sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar.

Yorum Yap