TR / EN
Gezi

Makarna Festivali 2016/Sirkeci Garı

3284 Görüntüleme
Makarna Festivali 2016

Çok şey bekleyip hiç birşey bulamadığınız festivallerden biridir Makarna Festivali. Sirkeci Gar’ının muhteşem tarihsel dokusu ile bütünleşen sunumlar ile harikalar beklediğimiz halde keyifname ekibi olarak biraz hayal kırıklığı yaşadığımız bir festival oldu Makarna Festivali.

Makarna Festivali

 

Ariste
Ariste

 

Ariste
Ariste

 

Ariste
Ariste

 

Tokana
Tokana

Yöresel ve Dünya markaları ile tanışmak, tatmak ve satın almak için çıktığımız bu yolculuğa , zamanında başlamayan workshoplar, tanıtımlar ve markaların yüzü olan görevlilerin ilgisizliği ile karşılaşmak gerçekten bizleri şaşırttı. Festivale katılan markaların Sirkeci Gar’ının o enfes atmosferini tam anlamıyla hizmetlerini ve kalitelerini anlatmak için kullanmak yerine , ticari satışa dönüştüren markaların toplandığı bir alan olarak kullanması giriş ücretinin günlük 40 TL olduğu etkinliğe bu ücreti vermek gerekiyormu diyerek bizi gerçekten düşündürdü.

Thomas Henry
Thomas Henry

 

Dino Ayvalık
Dino Ayvalık

 

Tellioğlu
Tellioğlu

 

Limon Bahçemiz
Limon Bahçemiz

Elektrolux, Ekol Dood, Pasta di Devonai, Dino Ayvalık, Melikarna Spagetti, Tabasco, Limon Bahçemiz, Kikkoman, Mojabuka ve Ariste gibi markaların yer aldığı, görsel anlamda sunumlarıyla harikalar yaratsalarda lezzet ve organizasyon anlamında başarısız olan makarnafestivali umarız seneye eksiklerini gidererek devam eder!

Rummo
Rummo

 

FoodLife
FoodLife

 

Mojabuka
Mojabuka

 

Kikkoman
Kikkoman

 

Tabasco
Tabasco

Yorum Yap